ზოგადი 21.01.2026 „2026 წელს, კიდევ უფრო გამყარდება ქართული ღვინის პოზიციები საერთაშორისო ბაზრებზე“, - ლევან მეხუზლა
ხარისხის კონტროლი 20.01.2026 „ღვინისა და ალკოჰოლიანი სასმელების ხარისხის კონტროლის მიმართულებით, მიმდინარე წელს მუშაობა კიდევ უფრო აქტიური იქნება“, - ლევან მეხუზლა
ზოგადი 13.01.2026 „ქართული ღვინო უნდა ასოცირდებოდეს მხოლოდ მაღალ ხარისხთან“ - ღვინის ეროვნული სააგენტოს თავმჯდომარის მოადგილე
ზოგადი 12.01.2026 ღვინის ეროვნული სააგენტოს მხარდაჭერით, 2025 წელს, ქართული ღვინის პოპულარიზაციის ღონისძიებები მსოფლიოს 21 ქვეყანაში გაიმართა
ზოგადი 10.01.2026 „IWSC საქართველოს კონკურსმა ხარისხისა და მრავალფეროვნების მნიშვნელოვანი განვითარება აჩვენა“ - ბრიტანული გამოცემა The Buyer
ზოგადი 26.12.2025 ლევან მეხუზლა: „ღვინის მაღალი ხარისხის უზრუნველყოფის მიმართულებით, მიმდინარე წელს პირველი ნაბიჯი უკვე გადაიდგა“
საკანონმდებლო 25.12.2025 „ვენახების გაშენება უნდა შეესაბამებოდეს იმ სტანდარტს, რაც საშუალებას იძლევა მივიღოთ ხარისხიანი მოსავალი და, შესაბამისად, ღვინო“, - ლევან მეხუზლა